Główna strona pokurwionego forum
Nowe KONTOSzukkakeHilFFePokurwieńcySubkultÓryLognij się...  
Grzebanie w śmieciach

Odpowiedz do tematu    Główna strona pokurwionego forum » Świat Pokurwieńców Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Grzebanie w śmieciach
Autor Wiadomość
Nikt
Normalny
Normalny

Dni na forum: 98

SafariWinNT2048x1152
Post#: 17526

Post Grzebanie w śmieciach Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Uwielbiam grzebać w śmieciach. Nie po to aby je zbierać, ale ot tak, żeby się dowiedzieć co ludzie wyrzucają. Twisted Evil
Każdego dnia siedzę na ławce pod blokiem i obserwuję sąsiadów idących w stronę śmietników. Ledwo tylko ktoś coś tam wypierdoli, wpadam cichaczem i badam odpadki. Dzięki temu wiem co kto porabia. Wiem np. kiedy pani Iza spod 12 miała ciotę, wiem też, że pan Romek spod 8 się najebał w zeszły weekend bo w jego śmieciach była butelka po wódce. Najlepsze było, jak kiedyś w śmieciach jednego sąsiada, znalazłem paragon z zakupów, dzięki czemu wiem co jadł, pił, wiem również, że srał, bo na paragonie była nabita srajtaśma.
Ludzie różnie patrzą na moje hobby: niektórzy pukają się w głowy z politowaniem, a inni reagują na nie agresją, np. pan Andrzej spod 11 wrócił się kiedyś na śmietnik, kiedy już otwarłem worek z jego śmieciami, i wsadził mi ryj prosto w odpadki, coś tam cedził przez zęby, że następnym razem jak mnie zobaczy przy śmietniku, to wywiezie mnie do lasu i zajebie, czy jakoś tak, nie wiem, nie słuchałem go zbyt uważnie, zbyt bardzo byłem podjarany faktem, że wyraźnie chce przede mną coś ukryć. Jak sobie poszedł, to wygrzebałem z jego śmieci zasrane majtki o rozmiarze wskazującym na to, że są jego.

Też lubicie grzebać w śmieciach?

..............................................................................
Jestem nikim
Pią Wrz 14, 2018 1:31 pm
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  

paranorman
Modefaker
Modefaker

Dni na forum: 3283
Ostrzeżeń: 1

Mieszka w: Słupsku

SafariWinNT1366x768
Post#: 17527

Post Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
O w morde, Ty jesteś naprawdę zdrowo pokórwiony, tego było nam trzeba Very Happy Dawaj pisz co jeszcze ciekawego blokersi wypierdalają, to będzie hit tego sezonu (z racji braku konkurencji Razz ) a potem w nagrode dam Ci pogrzebać u mnie w gruzach po remoncie Smile

..............................................................................
Polityka została wymyślona po to, aby kłamstwo brzmiało jak prawda.
Pią Wrz 14, 2018 5:06 pm
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Skype 
Numer Gadu-gadu 
10727523
Odpowiedz do tematu    Główna strona pokurwionego forum » Świat Pokurwieńców Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: