Główna strona pokurwionego forum
Nowe KONTOSzukkakeHilFFePokurwieńcySubkultÓryLognij się...  
Sąsiedzi mnie nie lubią

Odpowiedz do tematu    Główna strona pokurwionego forum » Narzekadło z Pieca Spadło Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Sąsiedzi mnie nie lubią
Autor Wiadomość
Nikt
Normalny
Normalny

Dni na forum: 98

SafariWinNT2048x1152
Post#: 17530

Post Sąsiedzi mnie nie lubią Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
W zeszłym tygodniu, nie dalej jak w środę, przytrafiło mi się nieszczęście Sad

Jak zwykle, kręciłem się pod blokiem, wypatrując sąsiadów idących wyrzucić śmieci. Po jakimś czasie pojawił się pan Marcin spod 6, niosący coś, zapakowane w czarny nieprzezroczysty worek, to był znak - wreszcie coś ciekawego! W dodatku oglądał się nerwowo wokół siebie, prawdopodobnie przeczuwając, że gdzieś się czaję. Ostrożnie podszedł do śmietnika i wyrzucił tam swoje zawiniątko, nie zauważył mnie, a przynajmniej tak mi się wydawało...

Kiedy się oddalił, otwarłem klapę, worek był dość głęboko rzucony, więc musiałem dać nura. Przewieszony w pół dość długo użerałem się z mocno zawiązanym grubym workiem, to dodatkowo mnie podnieciło, gdyż przeczuwałem, że jest tam ukryte przynajmniej coś kompromitującego, czego postronni ludzie nie powinni widzieć. W końcu, po dłuższej chwili, udało mi się rozerwać worek, okazało się, że była to pułapka. Worek był pełen gówna (to nie było z jednego srania, tego było od chuja, jakby kurwa konia do tego zatrudnił), na domiar złego, pan Marcin cichaczem wrócił na śmietnik i kiedy moim oczom ukazało się gówno, ten złapał mnie za nogi i wepchnął do kontenera.

Kurwa, całe ręce ujebane, kurtka ujebana, na szczęście się głową w to wszystko nie wpierdoliłem! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Potem zaczął krzyczeć, że jestem jebanym skurwysynem, i że dobrze mi tak, i żebym się popukał czasem w głowę.

Ledwo tylko otrząsnąłem się i ogarnąłem, wyskoczyłem ze śmietnika jak oparzony i zacząłem go gonić po całej ulicy, próbując wytrzeć ręce z gówna w jego marynarkę, ale skurwiel szybki był, odgrażał się, że zadzwoni na policję i że wywiozą mnie do psychiatryka na leczenie. Koniec końców - spierdolił do klatki i nie udało mi się go złapać Crying or Very sad

Wracając do domu, bo przecież musiałem się umyć, ujebałem sobie jeszcze spodnie gównem, próbując wyciągnąć klucze z kieszeni. Potem było trochę lepiej, bo wytarłem ręce o ściany w windzie. Kiedy byłem już na chacie, to jeszcze stara mnie zjebała, że jestem popierdolony, zjebany, skurwiały, że powinienem znaleźć sobie jakieś normalne zajęcie itd.

Kurtki i spodni prać nie chciała, zwyczajnie wyjebała wszystko do kosza i zakazała mi wygrzebywać tego, choćby chuj na chuju stanął i chujem był podparty! A z resztą, nawet mi się już nie chciało...

Z tego wszystkiego ostatnio boję się trochę grzebać w śmieciach, kilka razy widziałem straż miejską w okolicach kontenerów, widać coś jest na rzeczy.

..............................................................................
Jestem nikim
Wto Lis 13, 2018 12:43 am
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  

paranorman
Modefaker
Modefaker

Dni na forum: 3283
Ostrzeżeń: 1

Mieszka w: Słupsku

SafariWinNT1366x768
Post#: 17531

Post Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Jaki Skurwol Twisted Evil Idź grzebać w śmieciach do innego bloku.

..............................................................................
Polityka została wymyślona po to, aby kłamstwo brzmiało jak prawda.
Wto Lis 13, 2018 7:16 pm
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Skype 
Numer Gadu-gadu 
10727523
Odpowiedz do tematu    Główna strona pokurwionego forum » Narzekadło z Pieca Spadło Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: